Sėkmės istorija

PARODOJOE "TRANSRUSSIA2017" ATRADO NAUJŲ IDĖJŲ


Transporto valdymo sistemų „AndSoft“ kūrimo ir diegimo UAB „SCM Software“ pirmą kartą dalyvavo tarptautinėje transporto, logistikos paslaugų bei technologijų parodoje „TransRussia“. Jos kurti ir Maskvoje pristatyti informacinių technologijų produktai sukėlė Rusijos transporto įmonių susidomėjimą.

 

TAUPO ĮDIEGDAMI IT SPRENDIMUS


 

Lietuvos vežėjai pastebi, kad konkuruojant su tarptautinėmis logistikos ir krovinių gabenimo bendrovėmis vis svarbesni tampa pažangūs IT sprendimai. Didžiausi Lietuvos vežėjai vienas po kito diegiasi transporto planavimo ir verslo valdymo sprendimus ir džiaugiasi sutaupytais kaštais bei kokybiškesne bendrovės veikla.

 

Vienas tokių sprendimų – „SCM Software" siūloma „AndSoft" sistema.

 

Plačiau skaitykite: vz.lt/premium/2015/10/09/2030/taupo-isidiege-it-sistemas (tik registruotiems „Verslo žinių" vartotojams)"

Mato lūžį rinkoje: logistikos smulkieji investuoja į IT


 

Specializuotus verslo valdymo sprendimus logistikos bendrovėms diegianti UAB „SCM Software“ skaičiuoja, kad šiemet 6 iš 10 naujų bendrovės klientų – nedidelės logistikos bendrovės.

Vienas tokių transporto valdymo sistemų – „SCM Software" siūloma „AndSoft" sistema.

 

Plačiau skaitykite: http://vz.lt/sektoriai/transportas-logistika/2016/10/26/mato-luzi-rinkoje-logistikos-smulkieji-investuoja-i-it#ixzz4SHSAOzZU (tik registruotiems „Verslo žinių" vartotojams)"

"The flexibility of the tool was also a big factor in the decision making ;

we have many specificities and their solution was able to adapt to them"

Franck Pallé, Director of IT Projects, Rhenus Logistics France

"Increased speed, efficiency and professionalism, are what best describe AndSoft in my opinion!"

Pierre Petit, IT Manager, STAF

"Only good things can be said of this product! the e-FMS by AndSoft has been very well integrated into our information system, like a link in a chain"

Robert Gouverneur, Technical Maintenance Manager, BM GEODIS

"Increased speed, efficiency and professionalism, are what best describe AndSoft in my opinion!"

Karine Lucas, Former Chartering Manager

Klientai
Finėjas UNIMILK Norbert_D Mousset Acciona Balearia Bretalita_logo Rhenus_france Wallenborn GEODIS

Daliniai kroviniai

Siųsti užklausą

 

Atkarpa po atkarpos, laiku...

Pastaruoju metu reikalavimai dalinių ir pilnų krovinių pervežimo paslaugoms drastiškai pasikeitė. Jei praeityje krovinio pervežimas iš taško A į tašką B buvo praktiškai pakankama sąlyga, tai dabartyje logistika atlieka žymiai daugiau funkcijų užsakovo atžvilgiu, o tai yra nuolatinės užklausos susijusios su pervežimo būsena, krovinio būkle ar pristatymo terminu, be to, visomis kitomis pervežimą papildančiomis transporto paslaugomis. Šiomis dienomis visa tai traktuojama, kaip standartiniai užsakovo reikalavimai.

 

Pirmieji AndSoft programinės įrangos projektai kaip tik ir buvo susiję su tokio tipo užduotimis, susijusiomis su dalinių ir pilnų krovinių pervežimu.

 

Nepriklausomai nuo keliamų reikalavimų, tam skirti AndSoft programinės įrangos moduliai puikiai susitvarko su bet kokio lygio krovinio planavimo ir pervežimo užduotimis. Tokių užduočių planavimą galima atlikti įvairiausiais būdais, pradedant nuo paprasto vykdančio resurso priskyrimo kroviniui iki automatinio planavimo, Ganto diagramų ir pan.

 

SPRENDIMO GALIMYBĖS:

 

  • Atskiri interfeisai priklausomai nuo įmonės padalinio darbo specifikos ir pervežimo planavimo būdo. Planavimas atkarpomis, tinkamiausio resurso pasiūla, atsižvelgiant į atitinkamus ribojimus, vykdant tiek dalinių, tiek pilnų krovinių pervežimą.

 

  • Krovinių parinkimo pervežimui galimybė pagal apibrėžtus parametrus.

 

  • Planuojamos ir faktinės pervežimo savikainos apskaita.

 

  • Pagalba priimant sprendimą dėl krovinio pervežimo vykdytojo pasirinkimo.

 

  • Optimalaus resurso parinkimas, atsižvelgiant į daugelį kriterijų, tame tarpe - buvimo vietą, techninius parametrus.