Sėkmės istorija

PARODOJOE "TRANSRUSSIA2017" ATRADO NAUJŲ IDĖJŲ


Transporto valdymo sistemų „AndSoft“ kūrimo ir diegimo UAB „SCM Software“ pirmą kartą dalyvavo tarptautinėje transporto, logistikos paslaugų bei technologijų parodoje „TransRussia“. Jos kurti ir Maskvoje pristatyti informacinių technologijų produktai sukėlė Rusijos transporto įmonių susidomėjimą.

 

TAUPO ĮDIEGDAMI IT SPRENDIMUS


 

Lietuvos vežėjai pastebi, kad konkuruojant su tarptautinėmis logistikos ir krovinių gabenimo bendrovėmis vis svarbesni tampa pažangūs IT sprendimai. Didžiausi Lietuvos vežėjai vienas po kito diegiasi transporto planavimo ir verslo valdymo sprendimus ir džiaugiasi sutaupytais kaštais bei kokybiškesne bendrovės veikla.

 

Vienas tokių sprendimų – „SCM Software" siūloma „AndSoft" sistema.

 

Plačiau skaitykite: vz.lt/premium/2015/10/09/2030/taupo-isidiege-it-sistemas (tik registruotiems „Verslo žinių" vartotojams)"

Mato lūžį rinkoje: logistikos smulkieji investuoja į IT


 

Specializuotus verslo valdymo sprendimus logistikos bendrovėms diegianti UAB „SCM Software“ skaičiuoja, kad šiemet 6 iš 10 naujų bendrovės klientų – nedidelės logistikos bendrovės.

Vienas tokių transporto valdymo sistemų – „SCM Software" siūloma „AndSoft" sistema.

 

Plačiau skaitykite: http://vz.lt/sektoriai/transportas-logistika/2016/10/26/mato-luzi-rinkoje-logistikos-smulkieji-investuoja-i-it#ixzz4SHSAOzZU (tik registruotiems „Verslo žinių" vartotojams)"

"The flexibility of the tool was also a big factor in the decision making ;

we have many specificities and their solution was able to adapt to them"

Franck Pallé, Director of IT Projects, Rhenus Logistics France

"Increased speed, efficiency and professionalism, are what best describe AndSoft in my opinion!"

Pierre Petit, IT Manager, STAF

"Only good things can be said of this product! the e-FMS by AndSoft has been very well integrated into our information system, like a link in a chain"

Robert Gouverneur, Technical Maintenance Manager, BM GEODIS

"Increased speed, efficiency and professionalism, are what best describe AndSoft in my opinion!"

Karine Lucas, Former Chartering Manager

Klientai
Finėjas UNIMILK Norbert_D Mousset Acciona Balearia Bretalita_logo Rhenus_france Wallenborn GEODIS

Privatumo politika

Siųsti užklausą

Privatumo politikos tikslas

Šios Privatumo politikos tikslas – informuoti klientus apie galimą kai kurių jų asmens duomenų kaupimą, atliekamą UAB „SCM SOFTWARE“. Taip pat reglamentuoti kaupiamų duomenų kiekį, jų saugojimo ir tvarkymo taisykles, saugojimo terminą, galimus teikiamų paslaugų apribojimus bei apibrėžti galimą slapukų naudojimą UAB „SCM SOFTWARE“ internetinėje svetainėje.

 

Kaupimo, saugojimo ir tvarkymo taisyklės

 

UAB „SCM SOFTWARE“ informuoja, kad kai kurie klientų, kuriems teikiamos UAB „SCM SOFTWARE“ paslaugos, asmens duomenys gali būti kaupiami, saugomi ir tvarkomi UAB „SCM SOFTWARE“ darbuotojų, tačiau šie veiksmai atliekami tik griežtai laikantis šios Privatumo politikos nuostatų ir Lietuvos Respublikos įstatymų (asmens duomenų valdymą reglamentuoja duomenų apsaugos įstatymas ir Civilinis kodeksas).

UAB „SCM SOFTWARE“ turimi kliento asmens duomenys gali būti naudojami tik paslaugų teikimo tikslais (teikiant paslaugas, rengiant pasiūlymus ir pateikiant sąskaitas). Prieiga prie jų galima tik klientų asmens duomenis tvarkyti teisę turintiems darbuotojams.

 

Kaupiamų duomenų kiekis ir saugojimo terminas

 

UAB „SCM SOFTWARE“ įsipareigoja kaupti tik tuos kliento asmens duomenis, kurie yra tiesiogiai reikalaingi paslaugai suteikti ar kitiems su paslaugos teikimu susijusiems tikslams įgyvendinti. Taip pat įsipareigoja turimus kliento asmens duomenis saugoti ne ilgesnį nei paslaugai kokybiškai suteikti būtiną terminą.

 

Galimi paslaugų teikimo apribojimai

 

UAB „SCM SOFTWARE“ pasilieka teisę neteikti paslaugų klientams dėl subjektyvių priežasčių. Taip pat nutraukti paslaugų teikimą, jei klientas atsisako vykdyti finansinius įsipareigojimus.

 

Galimas slapukų naudojimas

 

UAB „SCM SOFTWARE“ informuoja, kad internetinėje UAB „SCM SOFTWARE“ svetainėje gali būti naudojami slapukai. Naudojami slapukai gali būti diegiami bet kuriame įrenginyje, kuriuo apsilankoma UAB „SCM SOFTWARE“ internetinėje svetainėje.

Jei turite klausimų dėl šios Privatumo politikos, prašome susisiekti nurodytais UAB „SCM SOFTWARE“ kontaktais.