Sėkmės istorija

PARODOJOE "TRANSRUSSIA2017" ATRADO NAUJŲ IDĖJŲ


Transporto valdymo sistemų „AndSoft“ kūrimo ir diegimo UAB „SCM Software“ pirmą kartą dalyvavo tarptautinėje transporto, logistikos paslaugų bei technologijų parodoje „TransRussia“. Jos kurti ir Maskvoje pristatyti informacinių technologijų produktai sukėlė Rusijos transporto įmonių susidomėjimą.

 

TAUPO ĮDIEGDAMI IT SPRENDIMUS


 

Lietuvos vežėjai pastebi, kad konkuruojant su tarptautinėmis logistikos ir krovinių gabenimo bendrovėmis vis svarbesni tampa pažangūs IT sprendimai. Didžiausi Lietuvos vežėjai vienas po kito diegiasi transporto planavimo ir verslo valdymo sprendimus ir džiaugiasi sutaupytais kaštais bei kokybiškesne bendrovės veikla.

 

Vienas tokių sprendimų – „SCM Software" siūloma „AndSoft" sistema.

 

Plačiau skaitykite: vz.lt/premium/2015/10/09/2030/taupo-isidiege-it-sistemas (tik registruotiems „Verslo žinių" vartotojams)"

Mato lūžį rinkoje: logistikos smulkieji investuoja į IT


 

Specializuotus verslo valdymo sprendimus logistikos bendrovėms diegianti UAB „SCM Software“ skaičiuoja, kad šiemet 6 iš 10 naujų bendrovės klientų – nedidelės logistikos bendrovės.

Vienas tokių transporto valdymo sistemų – „SCM Software" siūloma „AndSoft" sistema.

 

Plačiau skaitykite: http://vz.lt/sektoriai/transportas-logistika/2016/10/26/mato-luzi-rinkoje-logistikos-smulkieji-investuoja-i-it#ixzz4SHSAOzZU (tik registruotiems „Verslo žinių" vartotojams)"

"The flexibility of the tool was also a big factor in the decision making ;

we have many specificities and their solution was able to adapt to them"

Franck Pallé, Director of IT Projects, Rhenus Logistics France

"Increased speed, efficiency and professionalism, are what best describe AndSoft in my opinion!"

Pierre Petit, IT Manager, STAF

"Only good things can be said of this product! the e-FMS by AndSoft has been very well integrated into our information system, like a link in a chain"

Robert Gouverneur, Technical Maintenance Manager, BM GEODIS

"Increased speed, efficiency and professionalism, are what best describe AndSoft in my opinion!"

Karine Lucas, Former Chartering Manager

Klientai
Finėjas UNIMILK Norbert_D Mousset Acciona Balearia Bretalita_logo Rhenus_france Wallenborn GEODIS

Online aptarnavimas

Siųsti užklausą

Galime pasiūlyti pagalbą internetu ir konsultacijas (online support) lietuvių, anglų, rusų, prancūzų ir ispanų kalbomis:

 

  • Standartinė palaikymo paslauga: pirmadienį - penktadienį nuo 9.00 val. iki 19.00 val. centriniu Europos laiku.

 

  • Specialus palaikymas ir pagalba: 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

 

  • Siūlomi keli pagalbos ir konsultacijų suteikimo būdai: internetiniu pokalbiu, telefonu, nuotoliniu prisijungimu, e-paštu.

 

 

Palaikymo sistema yra patogiai integruota į visus mūsų transporto valdymo (TMS) sprendimus: kiekvienas sistemos vartotojas gali pateikti užklausą mūsų personalui iš savo darbo aplinkos, asmeniškai apibūdinant problemą ar klausimą ir nurodant problemos svarbos lygį.

 

 

Užtikrinta reakcija ir atsakas į užklausas: visų sistemos dalių užklausos yra centralizuojamos intranete, tokiu būdų į jas gali greitai reaguoti atitinkami sistemos konsultantai ar diegėjai.

Visas palaikymo bendravimas ir atsakymai į užklausas yra siunčiami e-paštu, todėl ateityje yra paprasta peržiūrėti palaikymo istoriją.