Sėkmės istorija

PARODOJOE "TRANSRUSSIA2017" ATRADO NAUJŲ IDĖJŲ


Transporto valdymo sistemų „AndSoft“ kūrimo ir diegimo UAB „SCM Software“ pirmą kartą dalyvavo tarptautinėje transporto, logistikos paslaugų bei technologijų parodoje „TransRussia“. Jos kurti ir Maskvoje pristatyti informacinių technologijų produktai sukėlė Rusijos transporto įmonių susidomėjimą.

 

TAUPO ĮDIEGDAMI IT SPRENDIMUS


 

Lietuvos vežėjai pastebi, kad konkuruojant su tarptautinėmis logistikos ir krovinių gabenimo bendrovėmis vis svarbesni tampa pažangūs IT sprendimai. Didžiausi Lietuvos vežėjai vienas po kito diegiasi transporto planavimo ir verslo valdymo sprendimus ir džiaugiasi sutaupytais kaštais bei kokybiškesne bendrovės veikla.

 

Vienas tokių sprendimų – „SCM Software" siūloma „AndSoft" sistema.

 

Plačiau skaitykite: vz.lt/premium/2015/10/09/2030/taupo-isidiege-it-sistemas (tik registruotiems „Verslo žinių" vartotojams)"

Mato lūžį rinkoje: logistikos smulkieji investuoja į IT


 

Specializuotus verslo valdymo sprendimus logistikos bendrovėms diegianti UAB „SCM Software“ skaičiuoja, kad šiemet 6 iš 10 naujų bendrovės klientų – nedidelės logistikos bendrovės.

Vienas tokių transporto valdymo sistemų – „SCM Software" siūloma „AndSoft" sistema.

 

Plačiau skaitykite: http://vz.lt/sektoriai/transportas-logistika/2016/10/26/mato-luzi-rinkoje-logistikos-smulkieji-investuoja-i-it#ixzz4SHSAOzZU (tik registruotiems „Verslo žinių" vartotojams)"

"The flexibility of the tool was also a big factor in the decision making ;

we have many specificities and their solution was able to adapt to them"

Franck Pallé, Director of IT Projects, Rhenus Logistics France

"Increased speed, efficiency and professionalism, are what best describe AndSoft in my opinion!"

Pierre Petit, IT Manager, STAF

"Only good things can be said of this product! the e-FMS by AndSoft has been very well integrated into our information system, like a link in a chain"

Robert Gouverneur, Technical Maintenance Manager, BM GEODIS

"Increased speed, efficiency and professionalism, are what best describe AndSoft in my opinion!"

Karine Lucas, Former Chartering Manager

Klientai
Finėjas UNIMILK Norbert_D Mousset Acciona Balearia Bretalita_logo Rhenus_france Wallenborn GEODIS

Bendradarbiavimas vystant sistemą

Siųsti užklausą

Būdami tokioje konkurencingoje rinkoje MES esame įsitikinę, kad bendradarbiavimas su savo klientais vystant sistemą yra būtinas

 

 

 

 

 

Mes siūlome aktyvų bendradarbiavimą su klientų IT skyriais ir projektų vadovais su tikslu dirbti kartu ir tobulinti įdiegtas sistemas.

 

 

Tai leidžia mūsų klientams, jiems pageidaujant, savarankiškai tobulinti ir keisti AndSoft sistemą pagal naujus poreikius neprašant mūsų programuotojų ir diegėjų tai padaryti už juos - kliento IT skyrius gali atlikti sistemos programavimo ir tobulinimo darbus savarankiškai.

 

Mūsų diegėjų komandos pateikia produktus su standartiniais sistemos konfigūravimo ir vystymo įrankiais, veikimo procesais, tiek sistema, tiek sistemos duomenų bazė yra atvira ir aiškiai apibrėžta. Visa tai leidžia klientams savarankiškai vystyti sistemą pagal individualius poreikius.

 

Bendras su klientais sistemos vystymas leidžia daug efektyviau tobulinti mūsų sistemą, nuolat ją papildyti nauju ir aktualiu funkcionalumu. To rezultatas - nepertraukiamas ir į klientų poreikius orientuotas produktų tobulinimas.

 

Sistemos vystymas bendradarbiaujant su klientais yra inovatyvus būdas pritaikyti informacinę sistemą pagal įmonėje egzistuojančius procesus ir yra paremtas bendradarbiavimo filosofija, kuri leidžia klientams netrukdomai ir laisvai tobulinti savo sprendimus.

 

Visa tai daro mus išskirtiniais!